deelschool indeling

A-Deelschool
Deelschoolleider Katja van der Wal
Leerlingcoördinator Jennifer van Randwijk en Eline Sjerps

1A1 Jet van Dijk/Jackeline Emmen
1A2 Marije Ebbens/Jackeline Emmen
1A3 Rebekka Jonkers/Frank van Schaik
1A4 Eline Sjerps

2A1 Jaap Tambach
2A2 Jennifer van Randwijk
2A3 Joana-Lea Munhá Freire/Stan Golstein
2A4 Judith van Zoen/Yoran van der Pligt

Jerry van den Berge
Sandra Compaan
Huub Hoogkamp
Cristiaan Hogenhuis
Mirjam Mampaey
Mimoun Talhaoui
Anouk Ekker (TOA)
Bas de Jong (TOA)

B-Deelschool
Deelschoolleider Ineke Groot
Leerlingcoördinator Tim Stegmeijer

1B1 Daniëlle van Aggelen
1B2 Jettie Descornez/Nicole Bonvie
1B3 Bernadet Bouma/Tim Stegmeijer

2B1 Marloes de Rooij
2B2 Richard Heberlé/Leon van Rossenberg
2B3 Abida Faiz
2B4 Modeste Breukers/Audrey van Raalte

Nuna Amir
Ine Billenkamp
Julia Evers
Bram De Mondt
Samantha Revet
Geeta Sewnundun
Mick Vonk
Nadine de Zanet
Steven Vanier (TOA)
Louise van der Veld (TOA)

C-Deelschool
Deelschoolleider Esther Touw
Leerlingcoördinator Marjolijne Klijn

1C1 Marjolijne Klijn/Cynthia Gordijn
1C2 Amber Zimmerman
1C3 Fyna Hoop/Micha van Minderhout

2C1 Maykel Roovers
2C2 Etien Graanoogst/Faiha Houssin
2C3 Jesse Beijer/Gea van der Zaag
2C4 Nicoline Kalsbeek/Rosemary Vonk

Elif Berk
Anja de Bonte
Sandra Dadzie
Matthijs Jansen
Vladimir Kilibarda
Petra Noorlander
Shanthi Peerdeman
Wolf Staub
Janou Willems
Jan de Graaf (TOA)

D-Deelschool
Deelschoolleider Linda van Vuuren
Ass. deelschoolleider Rémon Hofstee

3DA Peggy Grootfaam
3DB Bart Ongering
3DD Rémon Hofstee/Farahnas Witte
3DE Jasper Dankaart
3DF Jolijn Verwest/Said Marcouch
4DA Richard van de Gumster
4DB Özcan Boztepe
4DD Oona Göbel/Lita van Rij
4DE Thomas Nas/Lillian Oosterhout

Katelijne Coster van Voorhout
Julia Evers
Luc Houweling
Owen Koningferander
Debby Rokette
Biljana Stojanovic
Roos van der Velden

E-Deelschool
Deelschoolleider Elizabeth Verhoog
Ass. deelschoolleider Meta Looijen

3EA Caroline Immerzeel/Renate Teutsch
3EB Nandor Braun
3EC Chanel Comvalius
3ED Gilbert Breuer
3EE Ellen van Vugt
4EA Bas Rademaker
4EB Luis Veen
4ED Tom Vening
4EE Joanne Inglis
4EF Debby Rokette
4EG Meta Looijen

Carla Balm
Laurens van der Poel
Rigte Wiegman
René Bijl (TOA)
Joke Guichelaar (TOA)
Reinaldo de Rodrigues (TOA)

F-Deelschool
Deelschoolleider Martine Teertstra (focus 3hv en 4/5/6vwo)
Deelschoolleider Jannes Visser (focus 4/5havo)
PIM Mark Steur/Janneke Visser/Ingrid van der Wal
Coördinator 3hv Lia Horneman

3FA Lia Horneman
3FB Chiara Tissen/Peter van Rossum
3FC Roos van Kooy/Monica Sienders
3FD Sinead Wendt/Kees van der Dussen
4FA Ingrid van der Wal/Marlies van der Veer
4FB Jacqueline Homveld/Tessa van Wijnen
4FC Edwin van den Bosch/Gijs de Vries
4FD Peter van den Heuvel/Emmelie van den Wall Bake
4FvwoA Leong Chang
4FvwoB Eyra Krijnen
5FA Mihai Popa
5FB Mark Steur
5FC Janneke Visser
5FD Hans Wesseling
5FvwoA Brenda Liefhebber
5FvwoB Mark Bakker
6Fvwo Annemieke Duyvendak/Jesse Mesman/Robert Zuiverloon

Ken Addoh
Annette Assendelft
Sharon Calor
Frank van den Heuvel
Jin Xia Hu
Carmen Lamptey
Joost Ploeger
Cheniva Sabajo
Alborz Salimian Rizi
Karin Schade van Westrum
José Voorn
Marisca Wouden